Du er her: Medarbejdere

Medarbejdere

 

Sarah Keppler

Daglig leder
sarah@sdu.de 

Gaby Günther

Administrativ medarbejder
gaby@sdu.de

Marco Knappert

Pedel og værkstedsleder Trykkeriet
marco@sdu.de

Anne Schneider

Service og værkstedsleder Atelier
(på jobrotation i februar/marts)
anne@sdu.de 

Marc Rickertsen

Administrativ medarbejder og værkstedsleder Foto
marc@sdu.de 

Mads Meng

Rengøringsmedarbejder 
mads@sdu.de

 

 

Lise Paulsen

Vikar værkstedsleder Atelier i februar/marts 
lise@sdu.de

 

 

Helge Bastiansen

Værkstedsleder Træ
helge@sdu.de

Carina Lucassen

Servicemedarbejder
carina@sdu.de 

Anita Lausen

Vikar medarbejder service i februar/marts
anita@sdu.de

Jesper Balling Jacobsen

Værkstedsleder Musik og Lyd
jesper@sdu.de

Kim Frederick Petersen

Projektmedarbejder
kim@sdu.de

Lars Bossemeier

Servicemedarbejder
lars@sdu.de 

Christian Prasno

Værkstedsleder Medieværksted
christian@sdu.de